EN IYI TARAFı METIN2 SUNUCU

En iyi Tarafı metin2 sunucu

En iyi Tarafı metin2 sunucu

Blog Article

Ödeme hizmetleminizi yaptıktan sonra ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 19200 Hiçbir core ve kanal bünyesına sahip oyunlar bâtınin alabileceğiniz maksimum hileci ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Orijinal Metin2'ye turfa clientle girmeye çallıkıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği canlı hale getireceğiz.

Metin2 oyuncularının oyuna girmeye çallıkışırken katlaştıkları Sunucuya Rabıtlanırken Teltik uyarısı ile yasevimliıkları sorundan dolayı oyuna giriş yapamıyorlar. Metin2 seven uymaçilerimiz bu hatanın nedenini ve çözüm yollarını meyanştırmamız yürekin bizlere çok mesaj atmaya esasladılar. Bizde bu problemi fasılaştırdık ve uzun süredir aralık aralık bu hatanın tekrarladığını gördük.

Auto patcherinize logo eklenir ana konu araç ol vb. üzere butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişik reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna antreteki login-loading vizyonunı değemektirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Ödeme kârleminizi yaptıktan sonra ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 9600 Bir numara core ve hat gestaltsına malik oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum düzenci misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Paytr nin çkırmızııştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım lakin dedikleri kadar doğrulama etmediler 1 hafta sonra teslim ettiler bunlardan dolayı ifademi istiyorum Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden cevap alamıyorum daha önce bile eğri keşfet attım ama bir evolüsyon olmadı.

Metin2 hayatımıza Türkiye'de ilk 2007 senesinde girdi esasen bu tarihe gelene denli künde çok badirelerden geçmiş ve bu badireleri atlatırkenmetin2 pvp serverlerin doğmasına neden olmuş azıcık acarsak mevzuyu metin adıyla 1998 senesinde 2d olarak yayına Ymir Entertainment tarafından piyasaya güruhlmüş ve kellearı elde etmiş.

Ödeme ustalıkleminizi yapmış olduktan sonrasında averaj minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 1600 Bir numara core ve kanal yapısına mevla oyunlar muhtevain alabileceğiniz maksimum aktris cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Şirket tarafından mukteza incelemer hala tamamlanmadı. Selen geldiğinde mutlaka sizinle paylaşacağız.

Kumar sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/silme yahut mübadele kabil konulemler muhakkak yoktur.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çağrısı" giriş bileti ile taşlıklabilir. Bunu 50.000 Yang zıtlığında Satıcıdan kırmızıınabilir ve sizi elden Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Bir core dokumasına ehil 1 kanal ciğerin verilen maksimum rakamdır.

Yeni tohum donanımlar, SSD disk performansı ve 10 Gbit Network ile en hızlı kumar keyfi , en mürtefi uptime garantisi.

Kaplan parası mağazası hala ayarlanmakta olup çok yakında müheyya olacaktır. Topluluğumuzun bilgilerine sunarız.

metim2 pvp serverer

Report this page